Legfrissebbek!

Ismét filmklub! :)

Sziasztok! :)

Ismét filmklub, 2016. november 23-án. Várunk mindenkit sok szeretettel :)

Egy igaz csemegét hoztunk nektek. Egy második világháborús történet, ahol bármi megtörténhet.

A film címe: A könyvtolvaj

Egy kis ízelítő:

A második világháborús Németországban nevelőszülőkhöz kerül az élénk fantáziájú kislány. Liesel most ismerkedik a betűkkel, a könyvek egy új világot nyitnak meg előtte. Ugyanakkor az élet egyre félelmetesebbé válik. Különösen, hogy a család egy titkos vendéget rejteget a lépcső alatt. Liesel és Max, a zsidó kamaszfiú közösen fedezik fel a szavak erejét, amely kapaszkodót nyújt nekik a körülöttük zajló borzalmak közepette, segít akkor is, amikor az ember már úgy érzi, hogy minden elveszett.

Gyertek minél többen, töltsük meg a 318-as termet :)

konyvtolvaj_364432

Scroll To Top
Kérjük támogassa adója 1%-val a „HILD” Alapítványt: 18498112-1-07Információk