Legfrissebbek!

Pályaválasztási kiállítás 2016

Idén is megrendezésre került Fejér Megyei Kormányhivatal által szervezett Pályaválasztási kiállítás. 2016. november 8-án a  Dunaújvárosi Egyetemen több mint 26 intézmény mutatkozott be. A rendezvényen a megyében működő közép- és felsőfokú oktatási intézmények, munkáltatók, rendvédelmi szervek, a munkaügyi központ és az iparkamara is jelen voltak. Az egyes standoknál tanácsokkal, információkkal szolgáltak az érdeklődő kisdiákoknak, megismerhették az egyes szakmákat, a szakmákban rejlő lehetőségeket akár a diáktársaktól, akár a szakemberektől. Képet kaptak arról, hogy melyik iskolában mit lehet tanulni, hogy a foglalkoztatóknak milyen munkaerőre van szüksége.

Iskolánk tárlata is színes és mozgalmas volt. A nyolcadikos tanulók részletes tájékoztatást kaptak az intézményben folyó képzésekről, közelebbről is megismerkedhettek az építész tervező programmal, lehetőség nyílt kisebb festő munkák elvégzésére is, illetve az ügyesebbek decupage technikával saját emléktárgyakat is készíthettek maguknak.

kattints a képre a galériához

Scroll To Top
Kérjük támogassa adója 1%-val a „HILD” Alapítványt: 18498112-1-07Információk