Legfrissebbek!

Mozizzunk!

Sziasztok
Decemberben mozizz újra velünk, nevessünk együtt!
A jó hangulatról egy kedves vígjáték, és egy remek színész gondoskodik.
A film címe: Esti mesék, főszereplője Adam Sandler.
A történetről:
Skeeter, a harmincas éveiben járó szállodai karbantartó víg kedélyű ember, bár kissé ápolatlan és bárdolatlan. Amikor a frissen elvált nővérének, Wendynek váratlanul el kell utaznia, jobb híján megkéri, hogy esténként vigyázzon a gyerekeire. A végtelen fantáziával megáldott fickó a lefekvéskor előadott történeteivel rabul ejti a kölyköket. Ám az élete egyik napról a másikra fenekestül felfordul, amikor a mesék valami mágikus úton valósággá válnak. Kezdetben szórakoztatónak tűnik mindez, ám kiderül, hogy a boldogságot csak nagyon is valódi nehézségek legyőzésével lehet elérni.
Vetítés időpontja és helye:
2016. 12.14. szerda, 14 óra, 318-as tanterem
bedtimestories

Scroll To Top
Kérjük támogassa adója 1%-val a „HILD” Alapítványt: 18498112-1-07Információk