Legfrissebbek!

Karácsonyfát díszítettünk a Városháza téren

Dunaújváros Önkormányzata és városunk Tourinform irodája hagyományteremtő céllal, ebben az évben először hívta meg városunk iskoláit, hogy a karácsonyvárás időszakában díszíthetnek saját karácsonyfát.

Iskolánk csatlakozott a kezdeményezéshez. Asztalos tanulóink szakoktatóikkal készítették el a jelentkező iskolák számára a karácsonyfatalpakat és a névtáblákat, amelyre minden résztvevő iskola neve felkerült.

Diákjaink körében, osztályonként versenyt hirdettünk meg, melyben saját készítésű, természetes anyagokból készített díszeket vártunk. A tanulók tobozokat, makkot, mogyorót, diót, faágakat is felhasználtak a készítés során. A versenyt két osztály, az 1/9/3. és az 1/9/4. nyerte, jutalmuk csokoládétorta volt. Az ötletes díszeket már a Városháza téren raktuk fel a mi kis karácsonyfánkra. Az elkészült karácsonyfák a Kortárs Művészeti Intézet előtti füves területen ékesítik a városképet vízkeresztig.

Németh Lászlóné Nóra DÖK patronáló tanár

Kattints a képre a galériához

Scroll To Top
Kérjük támogassa adója 1%-val a „HILD” Alapítványt: 18498112-1-07Információk