Legfrissebbek!

SÉTA Díjkiosztó

Véget ért a SÉTA program őszi kurzusa. A Dunaújvárosi Hírlap lapigazgató főszerkesztője Várkonyi Zsolt január 13-án ünnepélyes keretek között adta át a kiemelkedő munkát végző diákoknak a díjakat.
Iskolánkból Illés Fanni 14/A osztályos tanuló elismerő oklevelet kapott kiváló írásaiért, melyek a Hírlap hasábjain rendszeresen megjelentek az elmúlt hetekben.
Fanni remek cikkeket írt az iskola programjairól, mindennapi életéről. A szerkesztőség munkatársai elismerő szavakkal dicsérték a kis zsurnalisztánkat  és további együttműködésre buzdították. Köszönetet mondtak Pintérné Szatmári Angéla programvezető tanárnak is.
Mi is sok szeretettel gratulálunk Nekik!
_ZSE9113_eredmeny_resize2_580x300© Zsedrovits Enikõ_ZSE9170_eredmenyDSC_0425DSC_0430
Scroll To Top
Kérjük támogassa adója 1%-val a „HILD” Alapítványt: 18498112-1-07Információk