Legfrissebbek!

Lánynap

Hildes lányrendezvényt tartottunk

  1. 03.01-jén az érdeklődő lánytanulóink nőies délutánon vehettek részt. A program külső helyszínen valósult meg, a csapatot a dunaújvárosi Avon kirendeltségen látták vendégül. A program részeként a bőrelőkészítés és sminkelés lépéseiről hallottunk előadást, majd élesben is próbálkoztak tanulóink: komplett arcfestést készített mindenki. Megtanultuk a lépéseket, trükköket, az eszközök, sminkszerek használatát. A különböző parfümöket is kipróbálhattuk. Szépülés után kötetlen beszélgetés következett a női létről, annak egészségügyi kérdéseiről, finom sütemény és tea kíséretében.

Néhány tanulói vélemény az eseményről:

„Egy jó smink kisimítja az arcot. Jó volt ezt megtanulni.” Szabó Edit, 9/E

„Nagyon jól éreztem magam, sokat nevettünk. Tetszett az arcfestésben, hogy elmondták, mit, hogyan kell használni. Az elején kinevettük egymást, mert mindenki pöttyös túrórudiként nézett ki. De a végeredmény szuper lett! Finom sütit és teát kaptunk.” Horváth Kármen, 1/9/4

„Nagyon tetszett a bemutató terem. Örültem, hogy a termékeket kipróbálhattuk. Jó volt az előadás, és kedvesek voltak a segítők is. Közösen megbeszéltük nekünk, lányoknak fontos kérdéseket is.” Szentesi Anett, 1/9/1

„Sok mindent kipróbáltunk, Ildi néni nagyon aranyos volt, sokat segített. A smink alatt eltűntek a pattanásaim.” Garcia-Horta Jennifer, 9/E

„ Tetszett, hogy lépésről-lépésre mutatták be a bőr ápolását. Így majd otthon is meg tudom csinálni. Nagyon jó volt a hangulat.” Varga Renáta, 1/9/4

Köszönet a vendéglátásért és a színvonalas programért Debreceniné Fritz Ildikó védőnőnek, Avon-koordinátornak, valamint a helyszín biztosításáért Boros Katalin Avon-kirendeltség vezetőnek.

Németh Lászlóné gyógypedagógus

 

   lánynap_2  lánynap_3  lánynap_4

Scroll To Top
Kérjük támogassa adója 1%-val a „HILD” Alapítványt: 18498112-1-07Információk