Legfrissebbek!

Mozizzunk ismét!

Good Will Hunting

A történetről:

Will még csak 20 éves, de már most kitűnik zseniségével a többi gyerek közül. Bostoni gyerekként, az egyszerű munkásosztálybeli fiúk életét éli, és a Harvardon takarít. Mikor egyedül megold egy olyan feladatot, ami Nobel díjas professzorokat is feszengésre késztet székükben, az iskola matematika professzorának figyelmét is magára vonzza. Az egyetlen probléma Willel, hogy nem képes megbékélni magával, ezért fokozottan önpusztító életet él, ami gyerekkori sérelmekre és árvaságára vezethető vissza. Amikor az egyik botrányából rendőrségi ügy lesz, válaszlehetőség elé állítja az élet: vagy a börtön, vagy az egyetem pszichológusának kezelése. Ő az, aki csodálja a fiú érzelmi küszködéseit és megérti, milyen az, amikor az ember élete állandó küzdelem.

Szereplők: Matt Damon, Ben Affleck, Robin Williams, Minnie Driver

Oscar-díj: a legjobb eredeti forgatókönyvért, legjobb férfi mellékszereplőnek (Robin Williams); Golden Globe díj: legjobb forgatókönyvért.

 

2017.03.22. szerda, 14 óra,

318-as terem

Belépés ingyenes :)

Gyere el, és mozizz velünk!

                                  DÖK FILMKLUB BEMUTATJA:                             

DH

 

 

Good Will Hunting

GOOD

Scroll To Top
Kérjük támogassa adója 1%-val a „HILD” Alapítványt: 18498112-1-07Információk