Legfrissebbek!

Legszebb tanterem eredményhirdetés

Legszebb tanterem verseny eredményhirdetése

A tanév folyamán háromszor véleményezték a diákönkormányzat tagjai iskolánk tantermeit. Az értékelés szempontjai között szerepelt a tanulást segítő anyagokon túl az, hogy az adott osztály mennyire formálta saját arculatára a tantermét, amit sokan sikerrel tettek meg életképekkel, saját alkotás festésével. Mindez azért is fontos, mert második otthonként az iskolában töltött idő kellemesebben telik szép, igényes környezetben. Ebben a tanévben a verseny győztese azonos pontszámmal két osztály lett, az SZH 1/1-es osztály, osztályfőnökük Pintérné Szatmári Angéla és a H/II/2/1-es osztály, osztályfőnökük Kovács Jánosné Erika. A diákönkormányzat gratulált a győzteseknek, akik oklevéllel és tortával lettek jutalmazva.

2 3 4 első

 

 

Scroll To Top
Kérjük támogassa adója 1%-val a „HILD” Alapítványt: 18498112-1-07Információk