Legfrissebbek!

Reptéren jártunk

Reptéren jártunk

Május utolsó napján iskolatársaimmal látogatást tettünk a kisapostagi repülőtéren. A hangárban különböző típusú, szebbnél szebb repülőgépeket csodáltunk meg. Ismertetőt kaptunk a repülés technikái hátteréről, a felszállás tudnivalóiról. Ez után következett az, amire már mindannyian vártunk: ki is próbálhattuk a repülés élményét két vitorlásrepülő, és persze a pilóták segítségével. Egy gyors körkérdés során kiderült, hogy egy kivétellel senki sem repült még közülünk. Nagyon izgultunk a felszállás előtt. Örülök, hogy bár kicsit féltem, mégis kipróbáltam, hiszen hatalmas élmény volt!

Köszönjük a lehetőséget a Dunaferr Repülő Klubnak, Hravács Attila elnöknek, Anda József szervező tanárnak, Kovács Jánosné Erika néninek és Németh Lászlóné Nóra néninek a kíséretet és a biztatást.

Mészáros Renáta, H/II/2/1. osztályos tanuló

 

repülős kiemelt repülős 3 repülős 2 repülős 1 repülős kiemelt 16 14 13 12 11 repülős 6 repülős 5 repülős 4

Scroll To Top
Kérjük támogassa adója 1%-val a „HILD” Alapítványt: 18498112-1-07Információk