Legfrissebbek!

Kirándult a diákönkormányzat

Kirándult a diákönkormányzat

Június 2-án pénteken a dunaújvárosi vasútállomásról kezdtük meg utunkat Budapestre. Az első állomásunk a Természettudományi Múzeum volt, ahol számos ásványt, őskori leleteket, dinoszaurusz-modelleket nézhettünk meg, illetve több játékban is kipróbálhattuk magunkat. A múzeum után a moziztunk: A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja című filmet néztük meg. Ellátogattunk a Margitszigetre is, ahol a vadasparkot néztük meg és sétáltunk a sziget területén, csodálatos illatú rózsák között. A kirándulást fagyizással zártuk. Élményekkel gazdagon és kissé fáradtan érkeztünk haza, de újra indulnánk! Köszönjük Németh Lászlóné Nóra tanárnőnek és Anda József tanár úrnak!

Kalapács Ferenc, 12/B osztályos tanuló, DÖK elnökhelyettes

 

kirándulás 2 kirándulás 3 kirándulás 4 kirándulás 5 kirándulás 6 kirándulós 1

Scroll To Top
Kérjük támogassa adója 1%-val a „HILD” Alapítványt: 18498112-1-07Információk