Legfrissebbek!

Tankönyves tájékoztató a 2017/18-as tanévre

Tankönyves tájékoztató a 2017/18-as tanévre

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A tankönyvrendelés az iskolába érkezik még a nyár folyamán. A tankönyvosztás szeptember elsejétől, az első tanítási héten lesz lebonyolítva.

(Az ingyen tankönyvesek a jogosultság igazolását hozzák magukkal! A hatályos jogszabály alapján, a 2017/18-as tanévben az a diák jogosult ingyenes tankönyvellátásra, akinek a jogosultsága 2017. október 1-jén fennáll. Aki szeptember 31-ig nem igazolja az ingyenességét, annak később már nem tudjuk a státuszát ingyenesre állítani!)

A fizetős tanulók tankönyvszámlái, a befizetési csekkek és az átadás/átvételi bizonylatok szintén az iskolába érkeznek augusztusban, amelyeket tankönyvosztáskor a diákok megkapnak. A KELLO nem küld csekket a diákok lakcímére. A tankönyvek árát utólagos fizetéssel kell kiegyenlíteni, melynek határideje 2017. szeptember 15.

Bővebb tájékoztatás:
Befizetés módjai: Készpénzben, bankkártyával, és a Magyar Posta által elfogadott fizetési módokon valamint a Szülői felületen keresztül.

(Banki átutalás: a KELLO 64400068-30107825-11100049 számú számlájára. 
Banki átutalás esetén a közleményben mindenkor szerepelnie kell a tanuló nevének és a  11 jegyű oktatási azonosítójának, vagy a számlán található ST-kódjának.
A  szuloifelulet.kello.hu weboldalon keresztül bankkártyás fizetés (MasterCard, Maestro, Visa) egy regisztrációt követően lehetséges.)

Tájékoztatásul:

  1. A Kormány 1265/2017. (V.29.) határozata értelmében, a 2017/18-as tanévben a  évfolyam diákjai térítésmentesen jutnak a tankönyvekhez, melyek az iskolai könyvtár állományába kerülnek. „Ezeket a könyveket nyilvántartásba kell venni és azokat az utolsó tanítási napon a tanulók kötelesek visszaszolgáltatni az iskolai könyvtárnak.
  2. A pótrendelés határideje: 2017. szeptember 15. (péntek). E dátum után pótrendelést már nem áll módunkban leadni, a később beiratkozó diákoknak lehetőség szerint a könyvtárból biztosítunk tankönyvet.
  3. Visszáruzás joga:Az adott tanévhez megrendelt tankönyvet a fizetős diákok esetében közvetlenül a szülő, 2017. szept. 15-ig küldheti vissza a KELLO részére. A költségek megfizetéséről a szülőnek/gondviselőnek kell gondoskodnia.

Visszaküldési cím: „Könyvtárellátó Nonprofit Kft. Üllő, Budaörs OLK 1000.

  1. Egyéni tankönyvrendelés: A KELLO Webáruházban, egy regisztráció után lehetőség van bármilyen tankönyv (iskolai kellék, papír-írószer stb.) online vásárlására. További információ: http://webshop.kello.hu/

 

Dunaújváros, 2017. július 31.
Jó pihenést kívánunk a nyárra!

Scroll To Top
Kérjük támogassa adója 1%-val a „HILD” Alapítványt: 18498112-1-07Információk