Búcsúztunk

2019. május 9.
Meghitten búcsúztak végzős diákjaink az iskolától, tanároktól és diáktársaktól.

Május 3-án háromnegyed négykor elhangzott az utolsó csengőszó, mely a végzős osztályok utolsó osztályfőnöki óráját jelezte. Az égieknek hála az ünnepséget az iskola ünnepi díszbe öltöztetett udvarán tarthattuk, ahol a szülők, rokonok, és barátok is megtekinthették a ballagtató osztályok színvonalas műsorát. Iskolánk tagintézmény-vezetője, Kolics Gábor ünnepi beszédet mondott és jutalomkönyvekkel köszönte meg az arra érdemes tanulóknak a munkájukat, mellyel kiváló tanulmányi, illetve sporteredményt értek el, vagy a közösségért végzett odaadó munkájukkal öregbítették iskolánk hírnevét. Végzőseink lufikat eresztettek szélnek az alsóbb évfolyamosoknak szánt üzeneteikkel, mely a ballagás fénypontja volt. Szeretettel gratulálunk nekik és sok sikert kívánunk az elkövetkező vizsgaidőszakra!