A 2018-19-es tanévet ezennel bezárom!”

2019. június 14.
Hangzott el a mai tanévzárón ez a mondat, amire több mint kilenc hónapot vártunk.

Mai rendhagyó tanévzáró ünnepségünkön fotómontázsokkal elevenítettük fel a tanév különleges pillanatait.

Elmondhatjuk, hogy nem telt unalmasan ez a tanévünk sem. Természetesen elsősorban a tanulás volt a fő feladatunk, amiben büszkén mondhatjuk jónéhány tanulónk jeleskedett, pár diák országos szinten is elismert teljesítményt nyújtott.

A fotók sok-sok iskola és osztályszintű programról is tanúskodtak. A tanév során megemlékeztünk nemzeti ünnepeinkről, sportesemények, tanár-diák foci, egyéb iskolai kulturális programok színesítették hétköznapjainkat.

Szeptemberben debütált dökös csapatunk is odatette magát, az egész tanévet színesebbé tették jobbnál jobb programjaikkal.

A tanulásban, sportban, illetve közösségi munkában jeleskedő tanulóinkat jutalomkönyvekkel, fesztivál- és kalandparkbelépőkkel és egyéb apró ajándékokkal jutalmaztuk meg.

Gratulálunk Nekik!

Iskolánk dolgozói nevében kellemes pihenést kívánunk a nyári szünidőre!