Nyár van, nyár… táboroztunk

2019. július 11.
Szakiskolás tanulóinkkal Erzsébet táborban vettünk részt Zánkán.

A hét új élményekkel töltött fel mindenkit. Megtapasztaltuk a tábornyitó és –záró eseményen, milyen érzés, amikor egyszerre ünnepel 2600 fiatal, az altáboruknak megfelelő színű pólóban, így a tér színes kavalkáddá változott. Minden nap más programokon vettünk részt. Trambulinoztunk, vízi kalandparban, lézerharcban, szablyavívásban és íjászatban is próbára tettük ügyességünket, mostunk „aranyat”, Lego robotot szereltünk és mozgattunk. Bemutatókon ismerkedtünk a felelős állattartással és a biztonságos internethasználattal. Megnéztük a haditechnikai parkban a kiállított tankokat, helikoptereket. Kétszer sétahajóztunk a Balatonon és természetesen fürödtünk is. Az estéinket könnyűzenei koncertek és csapatépítő kalandtúrák is színesítették. A táborban barátságok szövődtek és erősödtek meg. Jövőre újra menni szeretnénk!

Köszönjük a Dunaújvárosi Szakképző Centrumnak, hogy a tanulóink táborhelyre való eljutását és onnan hazaszállítását vállalták.

Kovács Jánosné és Németh Lászlóné

gyógypedagógusok