Halloween nap a Hildben

2019. október 24.
Tanulóink ma az angolszász ünnep

Tanulóink ma az angolszász ünnep hagyományaival ismerkedhettek meg. Halloween témában szakgimnáziumi osztályaink angol nyelvi vetélkedőn vettek részt, melyen játékos feladatokat oldottak meg. Volt szókereső és keresztrejtvény, de az olvasott-, és hangzószöveg értési feladatokat is könnyedén megoldották diákjaink.

Ügyes volt minden csapat, első lett a 11/a. második a 9/a. és harmadik helyezést ért el a 10/a. osztály csapata. Gratulálunk nekik jutalmuk, sok-sok cukorka és csokoládé volt.

Szakiskolás tagozatunkon is méltóképp idézték fel a Halloween szokásait, kreatív zöldségszobrokat, töklámpásokat faragtak. Kvíz kérdések helyes megfejtése ellenében szülők álltal készített finomabbnál finomabb palacsintákat kóstolhattak a tanulók és tanáraik egyaránt.

Köszönjük a szervező tanároknak a segítő szülőknek, és gratulálunk verseny győzteseinek.