Szakmai Verseny 2019

2019. november 21.
Gyakorlati verseny

Tanműhelyünkben szakmai felmérő versenyt rendeztünk végzős szakközépiskolás és HÍD-as tanulóinknak. A fiúk gyakorlati ismereteikről adtak számot és amint a mellékelt fotók is mutatják, gyönyörű munkák születtek. Festő tanulóink egy-egy falszakaszon mutatták be a festés-tapétázás témában elsajátított fortélyokat, asztalos tanoncainknak pedig egységesen konyhai ülőke készítése volt a feladatuk. A remekműveket szigorú szemű zsűri értékelte, nagylelkű támogatóink jóvoltából pedig legügyesebb inasaink értékes nyereményeket kaptak.

A festő, mázoló, tapétázók között:

1. Szabó Zoltán,

2. Balogh Nikolasz,

3. Kolompár István.

Felkészítő oktató: Anda József

Szobafestőink között:

1. Olvasztó Tamás,

2. Németh Miklós,

3. Tarjányi Viktor.

Felkészítő oktató: Anda József

Az asztalosok között:

1. Rási Dorián,

2. Vámi Richárd,

3. Rabóczki Kristóf.

Felkészítő oktató: Jeszenői Róbert és Barta Sándor

Gratulálunk nekik! Minden diák képességeihez mérten jól teljesített, a hibákat kijavítva bátran bocsájtjuk őket az év végi szakmunkásvizsgára! Köszönjük a szervező tanárok munkáját és külön köszönet Tóth Attila egyéni vállalkozónak, Vesztergom Lóránt egyéni vállalkozónak és a Fa-Lak-Fa Kft.-nek a támogatásért!

A további képeket az alábbi linken nézhetik meg: