Legjobb eladó és legjobb festő verseny

2020. január 24.
A 2019/2020-as tanévben, iskolánk tanulói nagy napra ébredtek,

hiszen ezen a hideg januári napon, 24-én megrendezésre került a „Legjobb eladó és a legjobb festő én vagyok” élethelyzetet igéző verseny. Diákjaink napok óta csak erről beszéltek, és csak erre készültek. Folyosóink az elmúlt napokban a kezükben füzetükkel sétáló diákok látványát nyújtotta. A mai megmérettetésre ünneplőbe öltözött, lelkes és izgatott vizsgázók érkeztek az iskolába. Tudták, hogy értük van ez az esemény, hogy ne legyen majd idegen a tavaszi vizsga végzőseinknek, az alsóbb évfolyamon tanulóinknak pedig vizsgatapasztalattal gazdagodtak. Az írásbeli- és szóbeli beszámolók értékelése után ünnepélyes keretek között megtörtént az eredményhirdetés.

1. évfolyamos festő tanulóink közül:

1. helyezett Rujsz Gábor,

2. helyezett Szabó Ádám,

3. helyezett Kallós Ádám lett.

2. osztályos festő tanulóink közül:

1. helyen Bellai János Barnabás,

2. helyen Németh Miklós,

3. helyen Tarjányi Viktor végzett.

Élelmiszer eladó tanulóink közül:

1. helyezett Gáspár Patrícia,

2. helyezett Polányi Henriett,

3. helyezett Molnár Erika lett.

Különdíjban részesültek: Juhász Dorina, Berei Zsolt, Vas Edit, Radó Szabolcs tanulók.

A gyerekek őszinte tapssal köszöntötték a nyerteseket, egymást. Öröm és meghatódottság tükröződött arcukon, az ajándékok mellé torta is járt, melyet közösen fogyasztottak el osztálytársaikkal.

Köszönet a felkészítő tanároknak: Kovács Jánosnénak, Törökné Hujber Hortenziának, Imre Melinda Irénnek és Anda Józsefnek.

Külön köszönet támogatónknak, a Mecsek Füszért Zrt. 128. üzletének az ajándékcsomagokért.