Hild József középiskola büszkeségei a 2019-2020-as tanévben

2020. június 16.
Büszkeségeink

Hild József középiskola büszkeségei a 2019-2020-as tanévben:

Bota Emilia 5/13/a osztályos magasépítő technikus tanuló, kiemelkedő tanulmányi eredményéért, kimagasló közösségi munkájáért és sporteredményeiért.

Deák Izabella 5/13/a osztályos magasépítő technikus tanuló, kiemelkedő tanulmányi eredményéért, kimagasló közösségi munkájáért és sporteredményeiért.

Latinovics Lívia 9/e osztályos tanuló, speciális olimpikon, tornász, „Az év női parasportolója 2020” jelölést kapott.

Gáspár Patrícia 2/10/s osztályos élelmiszer-, vegyiáru eladó tanuló, Szakma Kiváló Tanulója Verseny országos döntőbe jutott, jeles szakmai záróvizsgát tett

Berei Zsolt 2/10/s osztályos élelmiszer-, vegyiáru eladó tanuló, Szakma Kiváló Tanulója Verseny országos döntőbe jutott, jeles szakmai záróvizsgát tett.

Rabóczki Kristóf 3/11/1 osztályos asztalos tanuló, Szakma Kiváló Tanulója Verseny elődöntőbe jutott és teljes mentességet kapott a szakmai záróvizsga letétele alól.

Rási Dorián 3/11/1 osztályos asztalos tanuló, Szakma Kiváló Tanulója Verseny elődöntőbe jutott és teljes mentességet kapott a szakmai záróvizsga letétele alól.

Gratulálunk kiemelkedő teljesítményükhöz!

HILD József Technikum