Látogatás a Korda Filmparkban

2020. szeptember 22.
A GINOP-6.2.3 projekt keretében...

A GINOP-6.2.3 projekt keretében, a közösséghez tartozás élményét erősítő egynapos programon vettek részt diákjaink, melyet nagyon vártak. Több héttel előtte már tudtak az eseményről, így volt rá idejük, hogy felkészüljenek a neves etyeki Korda Filmpark látogatására. Ennek ellenére volt részük bőven meglepetésben, hiszen olyan helyszíneket láthattak, ahol több neves sorozatot és filmet is forgattak híres színészekkel. Betekintést nyerhettek abba, hogy egy film elkészítése hogyan történik. Csapatokat alkotva, különféle versenyeken játszhattak egymással, és érmeket gyűjtöttek. A leginteraktívabb állomás a filmkvíz volt, ahol szükség volt mindenki filmekkel kapcsolatos tudására. A sok élményekkel teli program közt finom szendvicsekkel és süteménnyel kínáltak mindenkit. A gyerekek visszajelzései alapján: „Szuper volt!”; „Újra elmennénk!”; „Köszönjük, hogy elmehettünk!”.

HILD József Technikum
Szakképző Iskola és Szakiskola