Hild-szalagavató 2022.

2022. február 25.
Végzős diákjaink szalagavató ünnepségét 2022. február 25-én tartottuk meg...

Végzős diákjaink szalagavató ünnepségét 2022. február 25-én tartottuk meg, a Dunaújvárosi Polgármesteri Hivatal elegáns Házasságkötő termében.

Iskolánk életében az idei szalagavató egy olyan kimagasló esemény, melyet egy év kényszerű szünet után ismét méltóképpen tarthattunk meg és amelyre a tanulóink nagy lelkesedéssel, szorgalommal készültek.

A rendezvény az elmaradhatatlan keringővel kezdődött, majd a végzős osztályok igazán látványos produkciói következtek.

A színvonalas műsort Kolics Gábor igazgató úr szívhez szóló beszéde követte, majd az est fénypontja, a szalagtűzés következett.

A meghívott szülők és vendégek tanúi lehettek e különleges pillanatnak, és méltán lehetnek büszkék a felnőttkor küszöbén álló gyermekeikre.

A helyszín biztosításáért köszönet a Dunaújvárosi Polgármesteri Hivatalnak!

HILD József Technikum
Szakképző Iskola és Szakiskola