Országos siker Baján

2022. április 30.

2022. április 27-29. között került sor Baján az Innovációs és Technológiai Minisztérium szervezésében a Szakma Kiváló Tanulója Verseny Szakmai Tantárgyi Komplex Verseny döntőjére. Az elődöntőre még februárban került sor és a legeredményesebb 10 tanuló kapott meghívást az országos döntőre, melyet a Bajai EGYMI iskola rendezett meg.

Iskolánk végzős tanulója, Latinovics Lívia remekül állta a verseny kihívásait és izgalmait. Tudását a változatos versenyfeladatokban magabiztosan mutatta meg és az Élelmiszer- és vegyiáru eladó szakmában I. helyezést ért el. Az oklevél és a kupa mellett, versenyeredménye alapján a szakmai vizsga letétele alól is mentesül, jeles minősítéssel.

Gratulálunk sikeréhez, valamint a felkészítő kollégáknak: Imre Melinda Irénnek, Hujber Hortenziának és Németh Lászlónénak is.

HILD József Technikum
Szakképző Iskola és Szakiskola