Kreatív szakkör a suliban

2018. február 18.
2017. decemberében elindult alkotó-foglalkozás sorozatunk a karácsonyi készülődés jegyében.

A szakkör létrehozásának fő célja volt, hogy a diákok szabadidejükben hasznos elfoglaltságot találjanak maguknak és persze motivált minket a sikerélmény-éhség is.

A résztvevő tanulók alkalmanként más-más kreatívtechnikával ismerkedhettek meg, próbálhattak ki. Természetesen az elkészült munkáikat hazavihették, elajándékozhatták, ami nagy örömmel töltötte őket.

Készítettünk képeslapokat, hangulatos mécsestartókat, pirográffal égetett karácsonyfadíszeket és egyéb apróságokat.

A szalagavató dekorációját is bevállaltuk, kreppapír-virágokat készítettünk, melyek a mozi színpadját díszítették.

A népszerűségre való tekintettel a szakkör 2018-ban is folytatódik, szerdánként a 7. óra után Kerkuska Zoltán tanárúr és Pintérné Szatmári Angéla tanárnő vezetésével.

A tavaszi foglalkozásokra is sok izgalmas meglepetést tervezünk, nőnapi, anyáknapi ajándékokat, lakásdekorációs elemeket.

Továbbra is alkalmazkodunk az aktuális ünnepekhez, illetve a résztvevők kívánságaihoz.

Bárki csatlakozhat és hozhatja jobbnál-jobb ötleteit!