Országos döntőbe jutottak tanulóink

2018. március 22.
Szakmai tanulmányi versenyen remekeltek diákjaink

A Nemzet Gazdasági Minisztérium által meghirdetett 2017/2018 évi ágazati szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyében két diákunk – Móró Ákos és Ihász Benett - vállalta a megmérettetést építőipari ismeretek tantárgyból.

A verseny első fordulója 2018. március 7-én volt, ahol interaktív feladatsort kellett megoldani. A kérdések statikával, építőanyagokkal, építési ismeretekkel, ábrázoló geometriával, munkavédelemmel, tűzvédelemmel voltak kapcsolatosak. Az első fordulóban 212 versenyző vett részt, és az eredmények alapján az első 30 versenyző jutott a döntőbe.

Diákjaink nagyon jól szerepeltek. Móró Ákos 11. helyen, Ihász Benett a 28. helyen végzett, így mind a ketten versenyezhetnek a 2018. április 9-10-én megrendezésre kerülő szolnoki döntőben.

Gratulálunk az elért eredményért.