Idén is babérokat arattak SNI-s tanulóink

2018. április 24.
rendkívül szép eredmények az országos szakmai tanulmányi verseny döntőjében

2018. április 18-19-20-án Baján rendezték meg színvonalas körülmények között az országos szakmai tanulmányi verseny döntőjét, melybe iskolánk 3 szakiskolás tanulója jutott be az előválogatók során. A kereskedelem-marketing szakmacsoportban versenyző diákjaink élelmiszer-vegyi áru eladónak tanulnak és szorgos, kitartó munkával készültek a megmérettetésre már a tanév eleje óta. Elméleti és gyakorlati feladatokat is kellett megoldaniuk, valamint egy mestermunkát készítettek, ami egy ,,Tavaszi” dekoráció volt.

A háromnapos rendezvény rendkívül jó hangulatban telt, sok-sok meglepetés várta a versenyzőket: előadások, díszvacsorák és persze sok-sok ajándék.

Monostori Adrián II. helyezést ért el, így ő az év végi szakmai vizsgája alól teljes mentességet és pénzjutalmat kapott,

Kurucz Fülöpöt mestermunka különdíjjal és pénzjutalommal díjazták és az év végi szóbeli vizsga alól kapott mentességet,

Varga Renáta is szépen teljesített, a lányok között ő volt a legsikeresebb versenyző.

A tanulókat felkészítette: Kovács Jánosné

Sok szeretettel gratulálunk nekik!