Centrumban a család

2018. szeptember 24.
A 9/a osztály beszámolója

2018. szeptember 21én a város összes gólyája-azaz kilencedikes-reszt vett egy nagyszabású rendezvényen, melyet a Szakképző Centrum szervezett. Nagy izgalommal vártuk az eseményt, nagyon örültünk, hogy összemérhetjük erőnket és ügyességünket városi társainkkal. A városházán gyülekeztünk, onnan indultunk el a Lorántffy sportpályára. Nagyon tetszettek a programok, izgalmasak voltak a feladatok. A legjobban Raul koncertje tetszett, ott tomboltunk a színpad előtt. Rengeteg kihíváson mentük keresztül. Osztályunk nagyon jól teljesített, minden erőnket beleadtuk. Így aztán megérdemelten elnyertük a 3. helyezést. Nagyon boldogok voltunk, nyereményünkből osztálykirándulásra megyünk. Szeretnénk, ha a jövőben is lenne ehhez hasonló megmozdulás. Köszönjük önöknek ezt a jó hangulatú, kellemes napot.

Lukács Evelin

Kovács Mercédesz