BeActive

2018. szeptember 25.
Iskolánk csatlakozott az Európai Diáksport Napja kezdeményezéshez

A sportnap nem csak arra nagyszerű lehetőség, hogy a diákokat mozgásra buzdítsa, hanem arra is, hogy az egészség és a jó erőnlét szószólóivá tegye őket.

A sportrendezvényt Lieszkovszky József testnevelő tanár és a Diákönkormányzat közösen szervezi. A faliújságokon figyelemfelhívó plakátok hangsúlyozzák a sportolás fontosságát, a mozgásszegény életmód következményeit.

Szeptember 28-án, pénteken déltől pedig több állomáson különböző sportolási lehetőséget kínálunk a diákoknak azzal a céllal, hogy két órán keresztül együtt mozogjon az iskola, megismerhessetek eddig ismeretlen sportágat. Ki-ki maga kedvére röpizhet, tollasozhat, focizhat, csocsózhat, ping-pongozhat, sőt lesz meglepi sport is!

Gyertek pénteken bringával, görkorival, gördeszkával, vagy egyszerűen sétáljatok a suliba buszozás helyett.

A Diáksportnap az Európai Bizottság támogatásával, az Európai Sport Hét #BeActive kampányának részeként valósul meg.

Találkozunk pénteken délben!

Pintérné Szatmári Angéla