Hildes Mikulás örvendeztette a Szabó Magda Iskola tanulóit

2018. december 6.
Különlegesen indult a mai nap iskolánkban

Különlegesen indult a mai nap iskolánkban. Az iskolarádióban korán reggel felcsendültek a jól ismert mikulásváró dalok, settenkedő léptek hallatszottak a folyosókról. A szokásosnál korábban pirossapkás „kismikulások” árasztották el az első emeleti folyosót. Becsengetés után nem sokkal megérkezett hozzánk a piros ruhás, kedves Mikulás az egyáltalán nem rémisztő krampuszaival és minden osztályban megajándékozta a tanulókat, tanárokat.

Immár sokéves nemes hagyományunkat ápolva a hildes Mikulás ezután meglátogatta a Szabó Magda Általános Iskola tanulóit is. Volt nagy öröm, a lelkes kis diákok énekkel, verssel várták a kedves nagyszakállút, aki ott sem fukarkodott a zsákjában lévő minden jóval.

Nagyon elfáradt, de megígérte, hogy jövőre is eljön hozzánk, mi pedig örömmel várjuk őt.