Szalagot tűztünk

2018. december 17.
Idén, rendhagyó módon a téli szünet előtt tartottuk szalagavató ünnepségünket

. A csaknem száz végzős diák a nagy nap előtt már hetekkel elkezdte a készülődést. Tánctanárt fogadtak, gyakoroltak és a december 14-i ceremónián szebbnél szebb produkciókkal álltak színpadra.

Mi más, mint a nagyon elegáns bécsi keringő nyitotta a sort, melyet a 12/a osztály előadásában láthattunk.

Berkesi Renáta búcsúzó verset szavalt, festő osztályunk botostáncot járt. Ezután Cserkuti Evelin csodálatos énekhangjában gyönyörködhettünk, amit a bolti eladó osztály táncos produkciója és a magasépítő technikus osztály közös éneke követett. Az asztalos és kőműses osztályok sem maradhattak ki a sorból, mindkét osztály színvonalas osztálytáncot mutatott be.

Műsorunkat Páble Gergő, iskolánk egykori diákjának legényes tánca tette még színesebbé. Ezúton is köszönjük neki!

Kolics Gábor iskolánk tagintézmény-vezetője szívhez szóló beszédet mondott a felnőtté válásról a szép számban megjelent publikumnak.

Ezután az osztályfőnökök feltűzték diákjaiknak a szalagokat, akik büszkén vonultak érte a színpadra.

Köszönjük a csodálatos élményt!