Adventi ajándékkészítés

2018. december 18.
Ezüst-szombat az iskolában

Ha már szombat és tanítási nap, akkor legyen különleges. Ez a gondolat indította a diákönkormányzatot arra, hogy a december 15-i szombatra kreatív napot szervezzen.

Karácsonyi ajándékkészítésre invitáltuk a tanulókat, akik szívesen vettek részt a jó hangulatú, zenés délelőttön. Készíthettek mécsestartót decoupage-technikával, mozaikképet, gyöngyangyalkát, száraztészta díszeket, illetve a kreatívabbak saját ötleteiket is megvalósíthatták.

Nagyon szép alkotások készültek, amiket büszkén vittek haza a diákok. Reméljük hagyományt teremtünk vele és minden jeles ünnepünk alkalmával saját készítésű díszekkel örvendeztethetik meg tanulóink a családjukat.

Köszönjük a közreműködő tanárok segítségét!

Pintérné Szatmári Angéla

DÖK patronáló tanár