Próbavizsga-időszakot zártunk

2018. december 20.
Kiváló eredmények a tanulmányi versenyeken

A mai napon lezártuk a próbavizsgák időszakát. Végzős tanulóink sorra számot adtak elméleti és gyakorlati tudásukról.

A sort 2018. november 21-én az asztalos, kőműves, festő és ács szakközépiskolai osztályaink kezdték, majd december 12-én magasépítő technikus tanulóink is megmérettették magukat szakmai tantárgyakból és angol nyelvből is.

Bolti eladóink a mai napig izgultak, ma ők írták a próbavizsgájukat és szóban is bizonyították szakmai rátermettségüket.

A próbavizsgáztatás egyben tanulmányi verseny is volt, a legjobbak oklevelet és ajándékot is kaptak, mely a Dunaújvárosi Szakképzési Centrum és a 128. sz. COOP bolt támogatása volt.

Mindezek mellett diákjaink vizsgarutint szereztek, valamint a legeredményesebbek az országos tanulmányi versenyekre is bejuthatnak.

Gratulálunk a résztvevőknek és köszönjük a felkészítő tanárok munkáját!