Hild híradó a kivetítőkön!

2019. március 6.
2019. március 6-án debütált iskolánk híradója

Néhány héttel ezelőtt Pintérné Szatmári Angéla DÖK patronáló tanár, Bogár Roland informatikus és Kövessy Balázs oktatástechnikus szerkesztőstábot alapítottak, hogy megvalósítsák Roli álmát és már itt is a nagy durranás: iskolánk tanulói szerdánként láthatják a Hild híradót az iskolai kivetítőkön. Számos felvétel készült már, választottunk diákriportereket, az elmúlt hónapok jeles eseményeit képernyőre varázsoltuk. Mondhatjuk nagy sikerrel! Riportok készültek a tanulmányi és egyéb versenyeken jeleskedő tanulókkal, az iskolai eseményekről és a tervezett iskolai programok szervezőit is mikrofonvégre kapták a diákriporterek.

Egyre nagyobb a motiváció, egyre kevesebb a baki és nem utolsó sorban egyre jobban szórakozunk a forgatásokon!